Oferta

Kancelaria Adwokat Prawnik Poznań Jarocin Środa Kórnik Śrem umowy zakładanie obsługa spółek windykacja

Prawo gospodarcze

 

Kancelaria zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców w szczególności w zakresie prawa handlowego, prawa cywilnego i prawa pracy. Pomagamy na każdym stadium działalności, począwszy od jej zakładania, poprzez rozwój, aż po jej zakończenie, włącznie z postępowaniem upadłościowym i naprawczym. Prowadzimy sprawy o zapłatę oraz z zakresu prawa pracy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ochrona danych osobowych

 

Ochrona danych osobowych jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Przepisy gwarantują konieczne do funkcjonowania na rynku zaufanie, pewność, bezpieczeństwo i wiarygodność.

Kancelaria zajmuje się kompleksowym wdrażaniem wymogów, jakie wynikają z obowiązujących przepisów. Wdrażamy RODO w pełnym zakresie.

Zakładanie spółek w kraju i zagranicą

 

Pomagamy naszym Klientom załatwić wszystkie formalności związane z zakładaniem spółek, a także zapewniamy kompleksową obsługę prawną funkcjonujących spółek dbając o zachowanie procedur przewidzianych w kodeksie spółek handlowych.

We współpracy z siecią partnerów międzynarodowych zakładamy dla naszych Klientów spółki i oddziały na całym świecie (lokalizacje offshorowe, jak również Europa, Azja, Bliski Wschód i USA). 

 

Kancelaria Adwokat Prawnik Poznań Jarocin Środa Kórnik Śrem umowy zakładanie obsługa spółek windykacja
Kancelaria Adwokat Prawnik Poznań Jarocin Środa Kórnik Śrem umowy zakładanie obsługa spółek windykacja

Zakres usług

 

Kancelarię cechuje doświadczenie zawodowe, wyspecjalizowanie w konkretnych dziedzinach, a przede wszystkim młody i dynamiczny zespół ze śmiałymi pomysłami rozwiązywania zawiłych stanów faktycznych i prawnych.

Współpraca  z  kancelariami  notarialnymi,  firmami  audytorskimi i windykacyjnymi, biegłymi  rewidentami, inspektorami ochrony danych osobowych oraz  rzeczoznawcami   z   różnych   dziedzin   stwarza   możliwość   świadczenia   usług   prawnych  w pełnym i kompleksowym zakresie.

 

Zgodnie z głównym założeniem i celem Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla działalności gospodarczej. Zapewniamy obsługę prawną dla przedsiębiorstw różnych branży.

Nasza oferta obejmuje w szczególności zakładanie, rejestrację, przekształcenia oraz likwidację wszelkich form organizacyjno-prawnych działalności gospodarczej, przygotowywanie umów, statutów, regulaminów, jak również obsługę prawną bieżącej działalności przedsiębiorców, udzielanie bieżących porad i konsultacji prawnych, audyt prawny, due diligence, ocenę ryzyka gospodarczego oraz ochronę działalności gospodarczej (wdrażanie RODO).

O nas

Kancelaria Adwokacka Rzepczyk-Zgoła powstała z myślą o obsłudze prawnej przedsiębiorców.

 

Przedmiotem zainteresowania oraz działalności Kancelarii są w szczególności zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego (ze szczególnym uwzględnieniem prawa przedsiębiorców i spółek) oraz prawa międzynarodowego, także w kontekście procesowym.

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych świadczenie przez Kancelarię usług ma zasięg eksterytorialny i pozwala na utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami.

 

Świadczymy pomoc prawną m.in. w miejscowościach: Poznań, Gądki, Kórnik, Szczytniki, Środa Wlkp., Jarocin, Śrem.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

 

            

              ul. Jeziorna 4, 62-023 Szczytniki                 

              kancelaria@rzepczykzgola.com

              tel. 517 619 806

 

 

Strona główna | O nas | Blog | Usługi | Kontakt 

adwokat Poznań, adwokat Jarocin, adwokat Środa Wlkp., adwokat Kórnik, adwokat Szczytniki, 

zakładanie spółek, obsługa spółek, kancelaria, prawnik